Фрагмент исследования

5.2 Роль и место инструментов транспортной диагностики в реализации проектов на транспорте   Анализируя информационные источники можно сделать...

Показник
04.12.2011 13:13

Показник

1) характеристика, що спостерігається і вимірюється, величина, ступінь розвитку об'єкта (явища, процесу) у цілому і складових його окремих властивостей, ознак, рис у їхньому конкретному прояві у даному середовищі.

Виражає якісно-оцінну характеристику станів об'єкту, вказує на міру інтенсивності, інші особливості прояву якості. Результат виміру показника - за допомогою індикаторів - має вербальне, знакове, числове значення (наприклад, середня арифметична). Показник дозволяє переходити від поняття до засобів його фіксації; від визначення явища до операцій, діям по фіксації його дійсного стану в даний момент часу і простору. (примечание - текст откорректирован, есть отличия от оригинала – Горяинов А.Н.)

Джерело: Романчиков В.І. Основи наукових досліджень. Навчальний посібник. К.: Центр учбової літератури, 2007. — С. 150 (254 с.)


Метки (тэги, tags):


Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Научные исследования в логистике и на транспорте Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Бесплатный анализ сайта