Главная Занимательные факты Вчені з британського університету Брістоля розробили матеріал для крил літаків, який сам відновлюється

Фрагмент исследования

4.3 Модели диагностирования систем транспорта по потенциалу   Учитывая, что разработка методологической базы транспортной (технологической)...

Результаты тестов

Последние результаты
(ОНИиТС) Тема 02. Наука как система знаний (6 тест.заданий) 100.00 %
(ОНИиТС) Тема 02. Наука как система знаний (6 тест.заданий) 83.33 %
(ОНИиТС) Тема 01. Сущность науч. познания, знаний и науч. иссл.(18 тест.заданий) 94.44 %
Перейти к тестам

Разместить рекламу на сайте

Вчені з британського університету Брістоля розробили матеріал для крил літаків, який сам відновлюється
18.06.2015 07:30

Вчені з британського університету Брістоля розробили матеріал для крил літаків, який сам відновлюється, передає ТСН. Дослідники у співпраці з сфері авіакосмічними інженерами поставили за мету створити структуру, яка б сама усувала мікротріщини, що виникають на крилах і фюзеляжі літака.

Принцип розробленої технології — в тому, що у матеріал додаються крихітні сфери, які при руйнуванні випускають "заживляючу" рідину. Цей активний матеріал виглядає для людського ока як порошок. Матеріал проникає в тріщини, що з'явилися під час експлуатації, контактує з каталізатором і вступає в швидку хімічну реакцію, яка призводить до затвердіння. Залежно від температури зовнішнього повітря активному матеріалу може знадобитися від кількох годин до доби, щоб відновити нормальний стан поверхні. Це схоже на відновлення людської шкіри після травм. Крім того, у матеріал може бути доданий барвник, щоб наочно бачити, які саме ділянки були пошкоджені і відновлені таким способом. Косметична фірма L'oréal вже проявила інтерес до цієї розробки, щоб створити лак для нігтів, що сам відновлюється. Аналогічний підхід можна використовувати і при виготовленні екранів гаджетів.

 

Джерело: http://expres.ua/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Случаные тэги (tags)

Научные исследования в логистике и на транспорте Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Бесплатный анализ сайта