Главная Занимательные факты Геніальні помилки науки

Фрагмент исследования

4.1 Формирование классификации методов транспортной диагностики   Проблема повышения уровня эффективного использования ресурсов предприятия в...

Результаты тестов

Последние результаты
(ОНИиТС-2016) Комплексная работа (экзамен) (25 тест.заданий) 44.00 %
(ОНИиТС) Тема 01. Сущность науч. познания, знаний и науч. иссл.(18 тест.заданий) 94.44 %
(ОНИиТС) Тема 04. Организация творческой деятельности (7 тест.заданий) 100.00 %
Перейти к тестам

Разместить рекламу на сайте

Геніальні помилки науки
08.11.2011 23:00

У майбутньому комп'ютери будуть важити не більш ніж 1.5 тонн. (PopularMechanics, 1949р)

- Думаю, що на світовому ринку ми знайдемо попит для п'яти комп'ютерів. (Thomas Watson - директор компанії IBM, 1943р)

- Я об'їздив цю країну вздовж і впоперек, спілкувався з найрозумнішими людьми і я можу вам ручатися в тому, що обробка даних є лише примхою, мода на яку протримається не більше року. (Редактор видавництва Prentice Hall, 1957)

- Але, що ... може бути корисного в цій штуці? (Питання на обговорення створення мікрочіпа в Advanced Computing Systems Division of IBM, 1968р)

- Ні в кого не може виникнути необхідність мати комп'ютер у своєму домі. (Ken Olson - засновник і президент корпорації Digital Equipment Corp., 1977р)

- Такий пристрій, як телефон має занадто багато недоліків, щоб розглядати його, як засіб зв'язку. Тому, вважаю, що даний винахід не має ніякої цінності. (З обговорень в компанії Western Union у 1876р)

- Ця музична коробка без дротів не може мати ніякої комерційної цінності. Хто буде оплачувати послання, не призначені для якоїсь приватної особи? (Партнери асоціації David Sarnoff у відповідь на його пропозицію інвестувати проект створення радіо, 1920р)

- Концепція цікава і добре оформлена. Але, для того, щоб ідея почала працювати, вона повинна містити здоровий глузд. (Професура Yale University у відповідь на пропозицію Фреда Сміта про організацію сервісу доставки додому; Фред Сміт стане засновником служби доставки Federal Express Corp.)

- Так, кого, до біса, цікавлять розмови акторів? (Реакція HM Warner - Warner Brothers на використання звуку в кінематографі, 1927р)

- Нам не подобається їх звук і, взагалі, гітара - це вчорашній день. (Decca Recording Co., Що відхилила запис альбому групи the Beatles, у 1962р)

- Літаючі машини, вагою важче повітря неможливі! (Lord Kelvin - президент Королівського Товариства - Royal Society - 1895р)

- Професор Годар не розуміє відносин між дією та реакцією, йому не відомо, що для реакції потрібні умови більш придатні, ніж вакуум. Схоже, професор відчуває гостру нестачу в елементарних знаннях, які викладаються ще в середній школі. (Передова стаття в газеті New York Times, присвячена революційній роботі Роберта Годара на тему створення ракети, 1921р)

- Буріння землі у пошуках нафти? Ви маєте на увазі, що треба свердлити землю для того, щоб знайти нафту? Ви зійшли з розуму. (Відповідь на проект Едвіна Дрейка в 1859р)

- Літаки - цікаві іграшки, але ніякої військової цінності вони не представляють. (Марешаль Фох, професор, Ecole Superieure de Guerre.)

- Все, що могло бути винайдено, вже винайшли. (Чарльз Дьюеллl - спеціальний уповноважений американського Бюро Патентів, 1899р)

- Теорія Луї Пастера про мікроби - смішна фантазія. (П'єр Паші - професор психології університету Тулузи, 1872р)

- Живіт, груди і мозок завжди будуть закриті для вторгнення мудрого і гуманного хірурга. (Сер Джон Ерік Еріксен-британський лікар, призначений головним хірургом королеви Вікторії, 1873г)

- 640КБ повинно бути досить для кожного. (Bill Gates, 1981)

- 100 мільйонів доларів - занадто велика ціна за Microsoft. (IBM, 1982)

 

Джерело: http://svit24.net/


Метки (тэги, tags):


Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Случаные тэги (tags)

Научные исследования в логистике и на транспорте Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Бесплатный анализ сайта